
E6
Światowa nowość P.E.P.® czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso
Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) rozpoznaje automatycznie filtr; filtr CLARIS Smart zapewnia wodę o doskonałej jakości.
E6 - Platinum
Nr art. 15058
Światowa nowość: P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Inteligentny system wody z automatycznym rozpoznawaniem filtra

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Higiena totalna

E6: Dane techniczne
| Liczba specjałów | 7 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kawa | |
| 2 × Kawa | |
| Kawa Barista | |
| Lungo Barista | |
| Espresso doppio | |
| Espresso macchiato | |
| Cappuccino | |
| Porcja mleka | |
| Gorąca woda |
| Młynek | Wielostopniowy młynek Aroma G3 |
|---|---|
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 – 16 g |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| Systemy obiegu wody | 1 |
| System mleczny / wymienna końcówka do dyszy spieniającej | HP1 / CX3 |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz 2,8" |
|---|---|
| Indywidualnie programowana ilość wody na kawę | |
| Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy | 8 poziomów |
| Indywidualnie programowana temperatura zaparzania | 2 poziomy |
| Indywidualnie programowana ilość mleka/pianki mlecznej | |
| Indywidualnie programowana temperatura gorącej wody | 3 poziomy |
| Kompatybilny z J.O.E.® |
| Automatyczne wykrywanie filtra | |
|---|---|
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart+ |
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | |
| Monitoring napełnienia tacy ociekowej | |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | |
|---|---|
| Przełącznik Zero-Energy | |
| Programowanie czasu wyłączenia |
| Wylewka kawy z regulacją wysokości/szerokości | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Wylewka gorącej wody z regulacją wysokości | 65 – 111 mm |
| Pojemność zbiornika wody | 1.9 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 280 g |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 16 |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Napięcie / moc znamionowa | 230 V ~ / 1450 W |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Moc w trybie oczekiwania | 0 W |
| Waga | 9.8 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 28 × 34.6 × 44.4 cm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15058, Platyna (EU) |
| Kod EAN | 7610917150588 |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
Instructions for use E6/E60
Instructions for use E6/E60
(PDF, 1,5 MB)
Інструкція користувача кавової машини E6/E60 (UA)
(PDF, 1,7 MB)
取扱説明書 E6
(PDF, 9 MB)
Istruzioni per l‘uso E6/E60/E600
(PDF, 1,5 MB)
Bruksanvisning E6/E60
(PDF, 1,5 MB)
Mode d' emploi E6/E60/E600
(PDF, 1,5 MB)
Руководство по эксплуатации кофе-машины E6/E60
(PDF, 1,5 MB)
E6/E60 kasutusjuhend
(PDF, 1,8 MB)
Manual de instruções E6/E60
(PDF, 1,5 MB)
Modo de empleo E6/E60
(PDF, 1,5 MB)
Bedienungsanleitung E6/E60/E600
(PDF, 1,5 MB)
Gebruiksaanwijzing E6/E60
(PDF, 1,5 MB)
E6/E60 kafijas automāta lietošanas instrukcija
(PDF, 1,3 MB)
Aptarnavimo instrukcija JURA E6 E60
(PDF, 3,7 MB)
使用说明书 E6
(PDF, 2,1 MB)
Quick Reference Guide E6/E60
Quick Reference Guide E6/E60
(PDF, 1,2 MB)
Informazioni in breve E6/E60/E600
(PDF, 1,3 MB)
Det viktigaste i korthet E6/E60
(PDF, 2,7 MB)
L’essentiel en bref E6/E60/E600
(PDF, 1,3 MB)
краткое руководство E6/E60
(PDF, 2,8 MB)
Resumo das informações mais importantes E6/E60
(PDF, 2,7 MB)
Resumen de lo más importante E6/E60
(PDF, 2,7 MB)
E6 – Det viktigste i kortform
(PDF, 689 KB)
Kurzanleitung E6/E60/E600
(PDF, 1,3 MB)
De belangrijkste zaken in het kort E6/E60
(PDF, 1,3 MB)
Wymiana filtra
Wbudowany chip RFID (Radio-Frequency-Identification) pozwala filtrowi CLARIS Smart na bieżąco gromadzić informacje na temat użycia oraz generować komunikat, gdy jego pojemność zostanie wyczerpana. filtr CLARIS Smart jest automatycznie rozpoznawany przez ekspres do kawy i automatycznie stosowany.
Usuwanie kamienia z urządzenia
Kamień jest największym wrogiem wszystkich urządzeń domowych, przez które przepływa woda. Należy używać w tym celu wyłącznie tabletek do usuwania kamienia opracowanych przez firmę JURA. Uwalniają one ekspres od kamienia i chronią go, wydłużając tym samym trwałość automatycznego ekspresu do kawy.
Czyszczenie urządzenia
Czyszczenie wydłuża trwałość automatycznego ekspresu do kawy i utrzymuje jakość kawy na najwyższym poziomie. Należy żywać w tym celu wyłącznie tabletek do czyszczenia firmy JURA. Są one specjalnie dostosowane do programu czyszczenia.
Czyszczenie systemu mlecznego
W opisany poniżej łatwy sposób można zapewnić bezproblemowe działanie i higienę systemu mlecznego w postaci podwójnej wylewki: System mleczny należy czyścić codziennie, jeśli było przyrządzane mleko. Czyszczenie trwa jedynie około dwóch minut. Należy używać w tym celu wyłącznie środka do czyszczenia systemu mlecznego firmy JURA. Został on stworzony specjalnie do czyszczenia systemu mlecznego.






















