
D60
Cappuccino za jednym obrotem pokrętła
Linia D charakteryzuje się prostymi, czystymi formami oraz najwyższą jakością wykonania. Obsługa wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest łatwa i intuicyjna. Podobnie intuicyjny jest panel programowania i konserwacja. Dzięki pionierskim technologiom kawowe klasyki o jakości niczym od najlepszego baristy płyną do filiżanki po wykonaniu zaledwie kilku ruchów.
D60 - Piano black
Nr art. 15193
Funkcjonalność i przyjemność
Intuicyjne i szybkie przyrządzenie doskonałej kawy – z D60 to bardzo łatwe. A wszystko dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi tekstowemu i systemowi Easy Cappuccino z pokrętłem. Ekspresy linii D60 charakteryzują się klasycznym designem, zinterpretowanym na nowo i wzbogaconym o wysokiej jakości detale. Zoptymalizowany zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii system Easy Cappuccino wieńczy specjały kawowe z mlekiem, takie jak cappuccino delikatną i puszystą, kuszącą pianką mleczną.

Mistrzowska jakość kawy
Pionierskie technologie umożliwiają przyrządzanie sześciu specjałów kawowych o jakości niczym od najlepszego baristy. Młynek stożkowy AromaG2 przekonuje udoskonalonymi kątami cięcia i szybko mieli ziarna kawy, zapewniając świeżość, delikatność i aromat. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i sprawia, że kawa rozwija pełen bukiet aromatów.

Prosta obsługa od frontu
Obsługa za pośrednictwem wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest łatwa i intuicyjna, a dzięki dostępnemu opcjonalnie transmiterowi Smart Connect może odbywać się za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym rozpoznawaniem filtra
Filtry wody CLARIS gwarantują wodę o doskonałej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie chronią ekspres automatyczny przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. metale ciężkie lub chlor). Aby w sposób optymalny korzystać z zalet filtra i jego pojemności, firma JURA opracowała inteligentny system wody (I.W.S.®). Dzięki technologii RFID wkłady filtra i ekspres automatyczny są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie. Zastosowanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

D60: Dane techniczne
| Liczba specjałów | 7 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kawa | |
| 2 × Kawa | |
| Cappuccino | |
| Porcja pianki mlecznej | |
| Gorąca woda |
| Nadajnik w zestawie | - |
|---|
| Młynek | Wielostopniowy młynek Aroma G2 |
|---|---|
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 – 16 g |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| System mleczny / wymienna końcówka do dyszy spieniającej | HP1 / CX3 |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz tekstowy |
|---|---|
| Indywidualnie programowana ilość wody na kawę | |
| Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy | 4 poziomy |
| Indywidualnie programowana temperatura zaparzania | 2 poziomy |
| Indywidualnie programowana ilość mleka/pianki mlecznej | |
| Indywidualnie programowana temperatura gorącej wody | 2 poziomy |
| Kompatybilny z J.O.E.® | |
| Rotary Switch |
| Automatyczne wykrywanie filtra | |
|---|---|
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart+ |
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | |
|---|---|
| Przełącznik Zero-Energy | |
| Programowanie czasu wyłączenia |
| Wylewka kawy z regulacją wysokości/szerokości | 64 – 110 mm / – |
|---|---|
| Pojemność zbiornika wody | 1.9 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 200 g |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 16 |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Napięcie / moc znamionowa | 230 V ~ / 1450 W |
| Moc w trybie oczekiwania | 0 W |
| Waga | 8.7 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 28 × 34.5 × 41.5 cm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15193, Piano Black (EU) |
| Kod EAN | 7610917151936 |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2018 |
Niektóre przeglądarki mogą nieprawidłowo wyświetlać pliki PDF. Zalecamy pobranie pliku przed jego otwarciem (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz link jako…”).
Instrukcja obsługi D6/D60
Instrukcja obsługi D6/D60
(PDF, 4,1 MB)
Instructions for Use D6/D60
(PDF, 2,3 MB)
Інструкція з експлуатації кавомашини Jura D6/D60 (UA)
(PDF, 5,7 MB)
Istruzioni per l‘uso D6/D60/D600
(PDF, 3,9 MB)
Bruksanvisning D6/D60
(PDF, 3,9 MB)
Mode d‘emploi D6/D60/D600
(PDF, 3,9 MB)
Руководство по эксплуатации кофемашины D6/D60
(PDF, 4 MB)
Käyttöohje D6/D60
(PDF, 3,9 MB)
D6/D60 kasutusjuhend
(PDF, 3,1 MB)
Manual de instruções D6/D60
(PDF, 3,9 MB)
Modo de empleo D6/D60
(PDF, 4 MB)
Instruksjonsbok D6/D60
(PDF, 3,9 MB)
Bedienungsanleitung D6/D60/D600
(PDF, 3,9 MB)
Gebruiksaanwijzing D6/D60
(PDF, 3,9 MB)
Betjeningsvejledning D6/D60
(PDF, 3,9 MB)
D6/D60 Lietošanas pamācība
(PDF, 3,1 MB)
D6 / D60 naudojimo instrukcija
(PDF, 3,1 MB)
使用说明书 D6
(PDF, 35,6 MB)















