
WE6
Kawowe klasyki w miejscu pracy
Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. Nowy ekspres WE6 to wirtuoz sztuki parzenia kawowych klasyków – od ristretto przez espresso do café crème.
Zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów, zbiornik na ziarna kawy o pojemności 500 g i pojemnik na fusy mieszczący 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Umieszczone z przodu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta.
WE6 - Piano Black
Nr art. 15114
Najnowocześniejsze technologie zapewniające maksymalną przyjemność picia kawy
W ekspresie WE6 do wyboru jest łącznie osiem specjałów. Firma JURA udoskonaliła od podstaw proces przyrządzania małych specjałów kawowych. Dlatego z ekspresem linii WE udaje się zawsze osiągnąć jakość znaną bywalcom kawiarni. Optymalny proces mielenia zapewnia sześciostopniowy młynek AromaG3. Szybko i jednocześnie niezwykle delikatnie mieli ziarna kawy, zawsze zapewniając ich świeżość i pełny aromat. Jednostka zaparzająca, dostępna w różnych wersjach, ma pojemność od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie idealnych warunków parzenia. Opracowany przez JURA Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku ristretto i espresso– gorącą wodę przez mieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach.

Gwarancja higieny z certyfikatem TÜV
Czystość i higiena to w firmach podstawowa sprawa. Dlatego zintegrowane programy płukania i czyszczenia w połączeniu z produktami do czyszczenia przeznaczonymi specjalnie dla automatycznych ekspresów do kawy JURA zapewniają nienaganny poziom higieny za naciśnięciem przycisku – nawet z certyfikatem TÜV Rheinland, co czyni z ekspresu WE6 doskonały wybór również w przypadku zakładów z wdrożonym systemem HACCP*.
* System Hazard Analysis and Critical Control Points
Indywidualne rozwiązania spełniające Państwa oczekiwania

WE6: Dane techniczne
| Zalecany dzienny przerób | 30 |
|---|
| Pracownie | |
|---|---|
| Biura | |
| Lokale służbowe | |
| Lokale sklepowe | |
| Warsztaty |
| Ristretto | |
|---|---|
| 2 × Ristretto | |
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kawa | |
| 2 × Kawa | |
| 2 × Kawa specjalna | |
| Gorąca woda |
| Espresso | 96 |
|---|---|
| 2 × espresso | 138 |
| Kawa | 70 |
| 2 × Kawa | 84 |
| Gorąca woda | 82 |
| Liczba specjałów | 8 |
|---|---|
| Nadajnik w zestawie | - |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | |
|---|---|
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5 – 16 g |
| Młynek | Wielostopniowy młynek Aroma G3 |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| Systemy obiegu wody | 1 |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz 2,8" |
|---|---|
| Indywidualnie programowana ilość wody na kawę | |
| Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy | 8 poziomów |
| Indywidualnie programowana temperatura zaparzania | 2 poziomy |
| Licznik dzienny z możliwością zerowania |
| Rodzaj filtra | CLARIS Pro Smart / CLARIS Smart |
|---|---|
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | |
| Monitoring napełnienia tacy ociekowej | |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | |
|---|---|
| Przełącznik Zero-Energy | |
| Programowanie czasu wyłączenia |
| Wylewka kawy z regulacją wysokości/szerokości | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Wylewka gorącej wody z regulacją wysokości | 65 – 111 mm |
| Pojemność zbiornika wody | 3 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 500 g |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 25 |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Napięcie / moc znamionowa | 230 V ~ / 1450 W |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Moc w trybie oczekiwania | 0 W |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 29.5 × 41.9 × 44.4 cm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15114, Piano Black (EU) |
| Kod EAN | 7610917151141 |
| Kraj produkcji | Made in Portugal |
| Rok modelowy | 2016 |
Instrukcja obsługi WE6
Instrukcja obsługi WE6
(PDF, 2,1 MB)
Professional Instructions for Use WE6
(PDF, 2,2 MB)
Керівництво з експлуатації кавомашини WE6 (UA)
(PDF, 3,7 MB)
Istruzioni per l‘uso WE6
(PDF, 2,2 MB)
Bruksanvisning WE6
(PDF, 2,2 MB)
Mode d’emploi WE6
(PDF, 1,9 MB)
Руководство по эксплуатации кофемашины WE6
(PDF, 2,2 MB)
WE6 Käyttöohje
(PDF, 2,2 MB)
WE6 kasutusjuhend
(PDF, 1,5 MB)
Manual de instruções WE6
(PDF, 1,1 MB)
Modo de empleo WE6
(PDF, 1,1 MB)
Instruksjonsbok WE6
(PDF, 2,3 MB)
Bedienungsanleitung WE6
(PDF, 2,1 MB)
Gebruiksaanwijzing WE6
(PDF, 2,2 MB)
Betjeningsvejledning WE6
(PDF, 2,3 MB)
WE6 Professional kafijas automāta lietošanas instrukcija
(PDF, 1,5 MB)
Kavos aparato WE6 naudojimo instrukcija
(PDF, 1,5 MB)
WE6 Professional使用说明书
(PDF, 2,9 MB)
Technical documentation WE6
Technical documentation WE6
(PDF, 419,5 KB)
Documentazione tecnica WE6
(PDF, 420,9 KB)
Teknisk dokumentation WE6
(PDF, 422,7 KB)
Documentation technique WE6
(PDF, 421,5 KB)
Техническая документация WE6
(PDF, 431,3 KB)
Documentação técnica WE6
(PDF, 423,8 KB)
Documentación técnica WE6
(PDF, 422 KB)
Technische Dokumentation WE6
(PDF, 419,6 KB)
Technische documentatie WE6
(PDF, 421,7 KB)
Odkamienianie urządzenia WE6
Odkamienianie urządzenia WE6
(PDF, 1,7 MB)
Descaling the machine WE6
(PDF, 959,8 KB)
Decalcificazione dell’apparecchio WE6
(PDF, 964,2 KB)
Avkalkning av apparaten WE6
(PDF, 1,7 MB)
Détartrage de la machine WE6
(PDF, 962,2 KB)
Удаление известковых отложений солей в кофемашине WE6
(PDF, 969,2 KB)
Descalcificar o aparelho WE6
(PDF, 1 MB)
Descalcificar la máquina WE6
(PDF, 1,6 MB)
Gerät entkalken WE6
(PDF, 2,3 MB)
Apparaat ontkalken WE6
(PDF, 1,7 MB)
Wymiana fi ltra WE6
Wymiana fi ltra WE6
(PDF, 860,2 KB)
Changing the filter WE6
(PDF, 854,2 KB)
Sostituzione del filtro WE6
(PDF, 860,6 KB)
Byte av filter WE6
(PDF, 861,7 KB)
Remplacement du filtre WE6
(PDF, 860,6 KB)
Замена фильтра WE6
(PDF, 853,7 KB)
Suodattimen vaihto WE6 (FI)
(PDF, 2,3 MB)
Mudar o filtro WE6
(PDF, 861,5 KB)
Cambiar el filtro WE6
(PDF, 855,6 KB)
Filter wechseln WE6
(PDF, 855 KB)
Filter vervangen WE6
(PDF, 860,9 KB)
Czyszczenie urzadzenia WE6
Czyszczenie urzadzenia WE6
(PDF, 1 MB)
Cleaning the machine WE6
(PDF, 927,9 KB)
Pulizia dell’apparecchio WE6
(PDF, 512,4 KB)
Rengöring av apparaten WE6
(PDF, 1 MB)
Nettoyage de la machine WE6
(PDF, 929,1 KB)
Очистка кофемашины WE6
(PDF, 553,9 KB)
Limpar o aparelho WE6
(PDF, 1 MB)
Limpiar la máquina WE6
(PDF, 929,3 KB)
Gerät reinigen WE6
(PDF, 928,2 KB)
Apparaat reinigen WE6
(PDF, 1 MB)
Product information sheet WE6
CAD - Download .DXF
CAD - Download .STEP
CAD - Download .X_T
WE6 JURA Pocket Pilot QR Code
Wymiana filtra
Wbudowany chip RFID (Radio-Frequency-Identification) pozwala filtrowi CLARIS Smart na bieżąco gromadzić informacje na temat użycia oraz generować komunikat, gdy jego pojemność zostanie wyczerpana. filtr CLARIS Smart jest automatycznie rozpoznawany przez ekspres do kawy i automatycznie stosowany.
Usuwanie kamienia z urządzenia
Kamień jest największym wrogiem wszystkich urządzeń domowych, przez które przepływa woda. Należy używać w tym celu wyłącznie tabletek do usuwania kamienia opracowanych przez firmę JURA. Uwalniają one ekspres od kamienia i chronią go, wydłużając tym samym trwałość automatycznego ekspresu do kawy.
Czyszczenie urządzenia
Czyszczenie wydłuża trwałość automatycznego ekspresu do kawy i utrzymuje jakość kawy na najwyższym poziomie. Należy żywać w tym celu wyłącznie tabletek do czyszczenia firmy JURA. Są one specjalnie dostosowane do programu czyszczenia.




